Prečo nakupovať v Kinekuse?
Prečo nakupovať v Kinekuse?
Prečo nakupovať v Kinekuse?

Všetko pre kuchyňu, domácnosť a záhradu v našom e-shope | Kinekus

Blog

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.

Chráňte svoju úroduKinekus
Chráňte svoju úrodu
Všeobecne
Hospodári už zbierajú prvú tohtoročnú úrodu obilia, ale aj ďalších plodín. Nie sú však jediní, kto sa na ňu teší. Potkany, myši a ďalšie hlodavce dokážu urobiť diery nielen do vriec s pšenicou, ale aj do rozpočtu. Rozhryzú a zjedia takmer všetko. A čo nezožerú, je už tiež nepoužiteľné z dôvodu nezameniteľného zápachu. Preto máme pre vás ďalší moderný rodenticíd, ktorý vyhubí spoľahlivo naraz celé hniezda hlodavcov.
Sezóna jablkových koláčov začínaKinekus
Sezóna jablkových koláčov začína
Všeobecne
Prvé odrody včasných jabĺk dozrievajú a začína každoročná sezóna jablkových koláčov, ktorá bude trvať až do zimy. A aby sme zjednodušili prácu všetkým gazdinám, ktoré pripravujú jablkové koláče, máme tu novinku - krájač na jablká.
Ideálne počasie na nový bazénKinekus
Ideálne počasie na nový bazén
Všeobecne
Je to tak. Leto ešte ani zďaleka nepovedalo posledné slovo. Vysoké teploty nás budú trápiť ešte najmenej niekoľko týždňov. A počasie vhodné na osvieženie v bazéne tu bude pri troche šťastia ešte najmenej dva mesiace. A existuje vôbec ideálnejší čas na kúpu bazéna ako horúce leto?
Desimo Duo -  účinný proti slimákomKinekus
Desimo Duo - účinný proti slimákom
Všeobecne
Nebaví vás každé ráno sledovať, ako sú znova zničené už tretie sadenice v záhrade. Alebo ako sú okrasné rastliny zničené až do miery, že nie sú ani okrasné? Vlastne, že nie sú v záhone vôbec? Príčinou sú najmä žravé slizovce iberské (hnedé slimáky “bezdomovce”), ale aj iné druhy slimákov.
Siete na sušenie byliniek a húbKinekus
Siete na sušenie byliniek a húb
Všeobecne
Ako správne a jednoducho sušiť doma bylinky alebo huby?
Ako sa starať o vodu v bazéneKinekus
Ako sa starať o vodu v bazéne
Všeobecne
Bazén sa stal samozrejmou súčasťou domov v mestách aj na vidieku. Nových majiteľov však často trápia problémy s kvalitou vody. Pre všetkých novopečených, ale aj zaslúžilejších majiteľov bazénov prinášame tento text. Odpovedá na najčastejšie otázky ohľadom starostlivosti o bazén a najmä vodu v ňom.
Kompletná chémia pre bazényKinekus
Kompletná chémia pre bazény
Všeobecne
Keďže leto je časom vodného oddychu, do sortimentu samozrejme pribudla aj bazénová chémia - samozrejme bezchlórová.
LED záhradné svetloKinekus
LED záhradné svetlo
Všeobecne
Ak chcete tráviť čas na večernej terase, možno nezaškodí vyčarovať na nej kúsok tropickej či subtropickej romantiky.
Ako pestovať chrenKinekus
Ako pestovať chren
Všeobecne
Chren je klasika. Typická zelenina našich záhrad a typická korenina našich stolov, hoci skôr tých tradično-sviatočných. Pestuje sa už od staroveku (a možno od praveku). Okrem výraznej arómy a ostrej chuti má (podobne ako väčšina byliniek/korenín, aj významné zdravotné účinky. Ako sa k chrenu dopracovať a ako ho pestovať?
Letné novinky v sortimenteKinekus
Letné novinky v sortimente
Všeobecne
Do sortimentu spoločnosti Kinekus pribúdajú každý deň novinky. Dnes vám ponúkame krátky výber z noviniek v sortimente, určených pre letnú sezónu. A podotýkame, že sa jedná o veľmi skromný výber. Ak ich chcete vidieť skutočne všetky, navštívte naše predajne, prípadne e-shop.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na rez jabloní
Ako na rez jabloní
41728 zobrazení
Kvasená kapusta
Kvasená kapusta
24972 zobrazení