Radosť z užitočných vecí - teraz aj online | Kinekus

Blog

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.

AKU Záhradné čerpadloKinekus
AKU Záhradné čerpadlo
Všeobecne
TPLI2001 je spoľahlivé a výkonné čerpadlo, ktoré sa rado popasuje so všetkými úlohami, ktoré od neho očakávate.
Magnetická sieť proti hmyzuKinekus
Magnetická sieť proti hmyzu
Všeobecne
Leto je obdobie, kedy si chceme užívať čerstvý vzduch a teplé slnečné lúče, ale zároveň nás často trápia otravné komáre a iný hmyz. Ak hľadáte efektívne a pohodlné riešenie, máme pre vás ideálny produkt – magnetickú sieťku proti hmyzu.
Set na brúsenie reťazíKinekus
Set na brúsenie reťazí
Všeobecne
Potrebujete efektívne a spoľahlivé riešenie pre brúsenie reťaze na svojej píle? Predstavujeme vám kompletný set na brúsenie reťazí - ideálny nástroj pre rýchle a profesionálne ostrenie vašich pílových reťazí aj na miestach bez elektrického pripojenia.
LED svetlá na bicykelKinekus
LED svetlá na bicykel
Všeobecne
Zaistite si bezpečnú a pohodlnú jazdu na bicykli aj v zhoršených svetelných podmienkach s LED svetlami na bicykel! Ponúkame široký výber predných a zadných LED svetiel, ktoré zaručia, že budete na ceste dobre viditeľný a zároveň budete mať perfektný výhľad pred seba.
Letná zmes do ostrekovačov HAPPY CARKinekus
Letná zmes do ostrekovačov HAPPY CAR
Všeobecne
Udržujte čelné sklo vášho auta bezchybne čisté počas celého leta s letnou zmesou do ostrekovačov HAPPY CAR! Zloženie zmesi zaručuje, že efektívne odstráni rôzne nečistoty, ako sú hmyz, prach, peľ, vtáčí trus a zaručila vám tak čistý výhľad na cestu.
Zelená viazacia páskaKinekus
Zelená viazacia páska
Všeobecne
Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako udržať vašu záhradu v poriadku a podporiť rast rastlín? Predstavujeme vám jeden z našich najnovších prírastkov v sortimente - zelenú viazaciu pásku od značky Bradas.
Príklepová vŕtačka INGCOKinekus
Príklepová vŕtačka INGCO
Všeobecne
Priveďte svoje domáce projekty na vyššiu úroveň s výkonnou príklepovou vŕtačkou INGCO. Táto vŕtačka s príkonom 680 W a rýchlosťou otáčok 0-3000 ot. / min. si poradí aj s tými najnáročnejšími úlohami.
Stavebné miešadlo INGCOKinekus
Stavebné miešadlo INGCO
Všeobecne
Potrebujete spoľahlivé stavebné miešadlo, ktoré vám uľahčí prácu? Chystáte sa na náročný projekt, ktorý bude vyžadovať veľa miešania malty a lepidiel? Potom je tu pre vás miešadlo INGCO!
AKU PostrekovačKinekus
AKU Postrekovač
Všeobecne
Pred letnou sezónou sa určite oplatí poohliadnuť po uľahčení práce. Ak potrebujete postrekovač, ktorý je výkonný, spoľahlivý a zároveň ho nemusíte stále pumpovať, potom je akumulátorový postrekovač Gardenline tou pravou voľbou pre vás.
Postavte si svoj sen s flexi elementKinekus
Postavte si svoj sen s flexi element
Všeobecne
Hľadáte praktický a elegantný spôsob, ako skrášliť vašu záhradu? Prestaňte hľadať, pretože kvetináč Flexi Element je presne to, čo potrebujete. Tento všestranný kvetináč v dizajne betónu vám umožňuje vytvárať rôzne tvary, dekoračné prvky a dokonca aj vyvýšené záhony.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY