KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Blog

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.

Oprava šamotuKinekus
Oprava šamotu
S príchodom prvých chladnejších dní sa objavuje potreba vykurovania interiérov. Ešte pred začiatokom vykurovacej sezóny by sme ale mali stihnúť skontrolovať vykurovacie telesá a v prípade potreby opraviť ich šamotovú výmurovku.
Starlyf Fast Sew - najmenší šijací strojKinekus
Starlyf Fast Sew - najmenší šijací stroj
Všeobecne
Najmenší funkčný šijací stroj na svete ste už v reklame isto videli. Oplatí sa všaj? Váži asi toľko, čo tretinkové pivo a naozaj funguje.
Hadica na vodu SILVER PremiumKinekus
Hadica na vodu SILVER Premium
Všeobecne
Polievanie záhrady vie byť pekne otravné. Najmä, keď treba často vodu čerpať či prácne dovážať na záhradu. Ale i polievanie záhrady je zvyčajne spojené aj s pozitívnymi pocitmi. V prvom rade s istým pocitom zadosťučinenia, pretože vidíme, ako sa vďaka našej starostlivosti a napriek nepriaznivej klíme rastlinkám darí a či už okrasná alebo úžitková záhrada prospieva a robí nám radosť. Čo však vie veľmi často pokaziť náladu, je krútiaca sa a zalamujúca sa hadica.
Dvojkotúčová protibežná pílaKinekus
Dvojkotúčová protibežná píla
Všeobecne
Jedným z najväčších problémov bežných “flexiek” je spätný vrh. Áno, presne ten efekt, ktorý dokáže pri nesprávnom používaní spôsobiť veľmi nepríjemné zranenia. Riešenie tohto nepríjemného problému je geniálne jednoduché.
Bodkované hrnčeky v nových farbáchKinekus
Bodkované hrnčeky v nových farbách
Všeobecne
Hrnčeky, ktorých hlavným ozdobným motívom je bodka, nie sú v ponuke spoločnosti Kinekus žiadnou novinkou.
Spotreba vody v leteKinekus
Spotreba vody v lete
Všeobecne
Starostlivosť o záhradu v lete vyžaduje vodu. To vedeli poľnohospodári už pred tisícročiami. A podľa niektorých historikov bola práve snaha o zaistenie dostatočného množstva vody, čo viedlo k prvým väčším organizovaným spoločnostiam ľudí - mestám a štátom. Aj pre dnešného záhradníka a chovateľa je zaistenie vody najmä počas leta prioritou číslo jeden. Bez vody nevyžijú zvieratá a rastliny tiež bez neustálej zálievky prinesú slabú úrodu.
Ako pripraviť domácnosť na dovolenkuKinekus
Ako pripraviť domácnosť na dovolenku
Všeobecne
Vybrať sa na dovolenku je zvyčajne príjemná záležitosť. Zabudnúť na každodenné starosti a venovať sa len oddychu. Prečítať knihu, ktorú sme dostali ešte minulé Vianoce, či vidieť na vlastné oči (záchranné práce na) Notre Dame… Menej príjemné je, že svoj domov a príliš veľa toho, čo je nám drahé, nechávame na niekoľko dní či dokonca týždňov nestrážené. Ako sa teda zabezpečiť s minimálnymi nákladmi? Ponúkame vám základné rady, ktorými sa môžete inšpirovať.
Sada náradia na grilovanie a barbecueKinekus
Sada náradia na grilovanie a barbecue
Všeobecne
Leto je v plnom prúde (až by sme si želali, aby tak nebolo), je tu čas oddychu, posedenia vonku a grilovačiek. Nie je žiadnym tajomstvom, že okrem grilu je ku grilovačke potrebné zakúpiť aj ďalšie príslušenstvo.
Kosačky - ako si vybraťKinekus
Kosačky - ako si vybrať
Záhradná kosačka je dnes už pre väčšinu majiteľov záhrad nevyhnutnosť. Pekne upravená záhrada totiž nie je naozaj pekne upravená, pokiaľ nie je pokosený trávnik.
Tachometer na bicykel a ďalšie príslušenstvoKinekus
Tachometer na bicykel a ďalšie príslušenstvo
Všeobecne
Len pred nedávnom sme zaradili medzi letné novinky pumpu na bicykel od Dunlopu a už ponúkame aj ďalšie cyklonovinky, ktoré môžete násť v našom e-shope.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na stavbu plota?
5301 zobrazení
Ako na rez jabloní
4835 zobrazení
Kvasená kapusta
2704 zobrazení