KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Blog

Kosenie trávnika

Existuje výrok, o ktorého platnosti dnes pochybuje len málokto: „Nič nemôže trávniku škodiť viacej, než keď sa príliš neskoro pokosí“. Ako teda trávnik správne kosiť?

Veľká noc = druhé Vianoce?

Najväčšie sviatky roka, ktorým predchádzajú veľké prípravy. Dni voľna, oddychu, duchovna, pokoja, porozumenia. Návštevy rodín i priateľov. Hostiny. Dary. Tradície, zvyky a symboly. To všetko majú spoločné Vianoce i Veľká noc. Stačí však dodať slovíčko „jar“ a všetkým je jasné, o ktorom sviatku budeme písať.

Aký sušiak na bielizeň do bytu?

Mnoho ľudí stojí pred otázkou, ako a kde sušiť bielizeň v byte, najmä v sychravom období. V dnešnej dobe je našťastie dostatok možností vybrať si kvalitný sušiak. Skúsime vám poskytnúť malý prehľad sušiakov.

Zdravé varenie? V rímskom hrnci zaručené!

Jednoduchý spôsob prípravy jedla, prirodzená chuť pokrmu, nič neprihorí, ani sa nepripáli - a to bez pridania tuku. Aké ďalšie výhody ponúka rímsky hrniec sa dočítate v článku. A nezabudli sme pre Vás pripraviť aj chutný recept!

Pestovanie v skleníku

V našich podmienkach nám môže záhradný skleník zaručiť lepšiu úrodu a vyrovnanejší výnos. Ako si taký skleník na sezónu pripraviť?