Prostriedky proti škodcom, fungicídy, herbicídy

23 produktov
  Prípravok Desimo Duo 750g proti slimákom SBM
  Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  13,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #91105678
  Vosk v tube, 100g, ARBOSAN
  BIO PLANTELLA ARBOSAN je vosk-smola k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch. Zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch, dobrá elasticita pri nízkych teplotách, dobrá priľnavosť a vhodná hustota, jednoduché použitie. Možné použitie aj ako stromový balzám na ošetrenie rán po reze, odere alebo inom poškodení ako napr. po ohryzení zverou pre všetky ovocné alebo úžitkové stromy, dreviny a kríky. Prípravok používame pri nedaždivom počasí a teplotách vyšších ako 0°C. Arbosan potrebuje na zaschnutie minimálne 1 hodinu. Potom je ošetrené miesto odolné voči všetkým poveternostným vplyvom.

  3,59 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
  #105051802
  BIO PLANTELLA Lepiaci pás na ochranu stromov, dĺžka 5m, obojstranný /na mravce/
  0 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  obojstranný 5 m, na stromy, zabraňuje lezúcemu hmyzu z pôdy na kmeň stromu. Tiež poslúži na signalizáciu výskytu škodlivého lezúceho hmyzu

  5,89 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
  #105040080
  Náter/ farba ochranný BIO Protekt 1,5 kg
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Prirodzená ochrana, ktorá chráni pred mrazom a biologický chráni voči škodcom, hubovým chorobám, machom a lišajníkom.Biologická ochrana, ktorá vyživuje kmene stromov a zvyšuje ich pružnosť., , • Pridávané železo bráni usádzaniu machu a liša

  10,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už viac ako 30 zákazníkov
  #105052719
  Návnada granule Ferramol Compact proti slimákom 200g

  10,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 18 zákazníkov
  #9120599
  Prípravok Herbiclean AL BIO 1l SBMPrípravok Herbiclean AL BIO 1l SBM
  Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka - široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. Pôsobí až 8 týždňov, už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  14,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 8 zákazníkov
  #91115235
  Prípravok Sanium AL 1l, modrý, systémový účinok SBM
  Insekticid Protect Garden Sanium AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Je to nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 9 týždňov. Krátka ochranná doba pri zelenine- 3 dni. Určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, baklažán, uhorka), ovocných drevín a viniča proti živočíšnym škodcom (vošky, molice, červce, cikádky). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  12,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 8 zákazníkov
  #911402411
  Prípravok Sanium Ultra AL 1l, zelený, okamžitý účinok SBM
  Insekticidní prípravok vo forme rozprašovača je vhodný na priame používanie ako ochrana pred savým a žravým hmyzom (kvetovke, húsenica, vošky) na záhradke, na balkónoch aj v zimných záhradách. Pôsobí ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti širokému spektru škodcov. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastlín. Veľmi dobre účinkuje aj pri nízkych teplotách. Neodporúčame aplikáciu pri teplotách nad 24°C. V týchto prípadoch je vhodné prípravok aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Nepôsobí na roztoče Objem balenia 1L. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  12,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 5 zákazníkov
  #911402410
  Prípravok Magnicur Fungimat 50ml fungicíd SBM
  Fungicíd je určený na ochranu okrasných rastlín, ruží a zimostrázu proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Ochráni celú rastlinu. Balenie vystačí na 8,5 - 12,5 litrov aplikačnej kvapaliny. Postrek vykonajte preventívne alebo najneskôr pri prvých príznakoch choroby. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné vykonať opakovane, počet ošetrení za vegetáciu je 4x pri ružiach a okrasných rastlinách a 6x pri krušpáne (buxuse). Interval medzi ošetreniami je 7 až 14 dní. Možno použiť aj na izbové rastliny. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  10,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9113160
  Rock Effect - Prezimujúci škodcovia 250ml
  Česko

  8,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 6 zákazníkov
  #9120112
  Prípravok Sanium system 50ml SBMPrípravok Sanium system 50ml SBM
  SANIUM system 50 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  7,89 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  Kúpilo už 5 zákazníkov
  #649304050
  Prípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBMPrípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBM
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Multirose je kombinovaný ( insekticíd a fungicíd) prípravok na ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám. Pracuje systémovo a kontaktne. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch. Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  7,59 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #911401808
  Prípravok Fungicíd Magnicur Fungimat rozprašovač 500ml SBM
  Fungicídny prípravok na priame použitie; na aplikáciu bez riedenia. Je určený na ochranu okrasných rastlín proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinnej látky, ktorá penetruje do listov a následne sa vytvorí na povrchu listov ochranný povlak, čím sa zabráni novému rozvoju choroby. Pôsobí preventívne aj dlhodobo. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  11,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9113162
  Prípravok k ochrane rastlin NATURA - ROCK EFFECT 250ml
  Česko
  objem 250ml, prírodný prostriedok na zvýšenie odolnosti rastlin voči škodcom,

  9,79 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9120088
  Prípravok Sanium stick 20ks ku koreňom rastlín SBM
  Insekticídny prípravok vo forme rastlinných tyčiniek určený k ochrane izbových okrasných rastlín proti voškám a moliciam. Likviduje najbežnejších škodcov, má dlhodobú ochranu - až 9 týždňov. Účinok je viditeľný už od prvej aplikácie. Účinná látka je ľahko prijímaná koreňmi rastlín a je ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok takisto dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažky z morských rias, humínové látky, extrakt z cukrovej repy), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie). Prvé príznaky účinku na vošky sú viditeľné o 7 dní, na molice o 14 dní. Účinná látka flupyradifurone účinkuje až 9 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  10,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9116919
  Prípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBMPrípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBM
  Neselektívny (totálny) herbicíd vo forme kvapalného suspenzného koncentrátu pre riedenie vodou, určený na ničenie burín v záhradách. Pôsobí na už vzídené buriny a ich korene a tiež bráni vzchádzaniu semien burín. Zabezpečuje ochranu proti jednoročným a viacročným burinám ako sú trávy, pichliače, mrlíky, rumančeky, žihľavy, skorocele, rebríčky a ďalšie. Prvé účinky sú viditeľné po 7 dňoch a k úplnému uhynutiu dôjde do 28 dní.

  9,39 

  check  Posledné kusy |
  -+
  #9114560
  Prípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBMPrípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBM
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Fungicídny prípravok je určený na ochranu okrasných rastlín, kôstkovín, viniča, maliníka a jahôd proti plesni sivej, moníliovej hnilobe a šarlachu. Pôsobí kontaktne, má krátku ochrannú lehotu a dlhodobú účinnosť. Balenie vystačí na prípravu 10 - 20 litrov aplikačnej kvapaliny. Balenie: 15 ml. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  8,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9113182
  Prípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBMPrípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBM
  Fungicídny prípravok je určený na ochranu proti plesni zemiakovej, uhorkovej a cibuľovej. Je odolný proti dažďu, pôsobí preventívne aj liečebne: 24-48 hodín po zasiahnutí infekciou. Huby ničí v niekoľkých fázach vývojového cyklu. Maximálne zhodnotenie predností prípravku Finito Magnicur ponúkajú preventívne aplikácie realizované v súvislom bloku 2-3 po sebe idúcich ošetrení v období intenzívneho rastu vňate. Ochranná doba 7 dní ( možná doba konzumácie plodov od doby po postreku). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  8,59 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9113175
  Prípravok Sanium ultra 30 ml insekcíd SBM
  Sanium Ultra zabezpečuje ochranu rastlín proti cicavým a žravým škodcom. Má kontaktné a rýchle pôsobenie, veľmi dobre účinkuje pri nízkych teplotách. Ide o insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda, ktorý je určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Účinná látka deltamethrin ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať, aplikujeme preto po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  5,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9116916
  Prípravok Sanium system 100ml SBM
  SANIUM system 100 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  13,99 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9116921
  Herbicíd Keeper Liquid 100ml/10K do zemiakov, rajčiakov
  Selektívny postrekový herbicíd na ničenie a reguláciu jednoročných dvojklíčnych burín a 1-ročných trávburín v zemiakoch, rajčiakoch a mrkvy. Listový a pôdny herbicíd, aplikácia pred aj po vzídení burín. Efektívne dlhodobé pôsobenie až 12 týždňov. Účinná látka Metribuzin 600g/l (52,2%hmot.). Dávka na 100m2 7,5-10ml do 2-3 l vody na 100m2, 20-120 litrov aplikačnej kvapaliny, až na 4000m2. Prečítajte si podrobný návod.

  24,49 

  check  Viac ako 5 ks skladom |
  -+
  #9114014181
  Prípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBMPrípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBM
  Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  8,79 

  Aktuálne nedostupné
  VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
  #91101530
  Prípravok Sanium ultra 2x5 ml insekcíd SBM
  Sanium Ultra je postrekový insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám a čiatočne ovicídnym účinkom. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Účinkuje aj pri nižších teplotách. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať. V týchto prípadoch je vhodné insekticídy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

  4,69 

  Aktuálne nedostupné
  VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
  #9116914
  Prípravok Desimo Duo 750g proti slimákom SBM
  Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  13,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #91105678
  Vosk v tube, 100g, ARBOSAN
  BIO PLANTELLA ARBOSAN je vosk-smola k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch. Zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch, dobrá elasticita pri nízkych teplotách, dobrá priľnavosť a vhodná hustota, jednoduché použitie. Možné použitie aj ako stromový balzám na ošetrenie rán po reze, odere alebo inom poškodení ako napr. po ohryzení zverou pre všetky ovocné alebo úžitkové stromy, dreviny a kríky. Prípravok používame pri nedaždivom počasí a teplotách vyšších ako 0°C. Arbosan potrebuje na zaschnutie minimálne 1 hodinu. Potom je ošetrené miesto odolné voči všetkým poveternostným vplyvom.
  Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  3,59 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #105051802
  BIO PLANTELLA Lepiaci pás na ochranu stromov, dĺžka 5m, obojstranný /na mravce/
  0 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  obojstranný 5 m, na stromy, zabraňuje lezúcemu hmyzu z pôdy na kmeň stromu. Tiež poslúži na signalizáciu výskytu škodlivého lezúceho hmyzu
  Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  5,89 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #105040080
  Náter/ farba ochranný BIO Protekt 1,5 kg
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Prirodzená ochrana, ktorá chráni pred mrazom a biologický chráni voči škodcom, hubovým chorobám, machom a lišajníkom.Biologická ochrana, ktorá vyživuje kmene stromov a zvyšuje ich pružnosť., , • Pridávané železo bráni usádzaniu machu a liša
  Kúpilo už viac ako 30 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  10,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #105052719
  Návnada granule Ferramol Compact proti slimákom 200g
  Kúpilo už 18 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  10,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9120599
  Prípravok Herbiclean AL BIO 1l SBM
  Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka - široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. Pôsobí až 8 týždňov, už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Kúpilo už 8 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  14,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #91115235
  Prípravok Sanium AL 1l, modrý, systémový účinok SBM
  Insekticid Protect Garden Sanium AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Je to nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 9 týždňov. Krátka ochranná doba pri zelenine- 3 dni. Určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, baklažán, uhorka), ovocných drevín a viniča proti živočíšnym škodcom (vošky, molice, červce, cikádky). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Kúpilo už 8 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  12,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #911402411
  Prípravok Sanium Ultra AL 1l, zelený, okamžitý účinok SBM
  Insekticidní prípravok vo forme rozprašovača je vhodný na priame používanie ako ochrana pred savým a žravým hmyzom (kvetovke, húsenica, vošky) na záhradke, na balkónoch aj v zimných záhradách. Pôsobí ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti širokému spektru škodcov. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastlín. Veľmi dobre účinkuje aj pri nízkych teplotách. Neodporúčame aplikáciu pri teplotách nad 24°C. V týchto prípadoch je vhodné prípravok aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Nepôsobí na roztoče Objem balenia 1L. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Kúpilo už 5 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  12,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #911402410
  Prípravok Magnicur Fungimat 50ml fungicíd SBM
  Fungicíd je určený na ochranu okrasných rastlín, ruží a zimostrázu proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Ochráni celú rastlinu. Balenie vystačí na 8,5 - 12,5 litrov aplikačnej kvapaliny. Postrek vykonajte preventívne alebo najneskôr pri prvých príznakoch choroby. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné vykonať opakovane, počet ošetrení za vegetáciu je 4x pri ružiach a okrasných rastlinách a 6x pri krušpáne (buxuse). Interval medzi ošetreniami je 7 až 14 dní. Možno použiť aj na izbové rastliny. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  10,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9113160
  Rock Effect - Prezimujúci škodcovia 250ml
  Česko
  Kúpilo už 6 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  8,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9120112
  Prípravok Sanium system 50ml SBM
  SANIUM system 50 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Kúpilo už 5 zákazníkov
  Skladom > 5 ks

  7,89 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #649304050
  Prípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBM
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Multirose je kombinovaný ( insekticíd a fungicíd) prípravok na ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám. Pracuje systémovo a kontaktne. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch. Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  7,59 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #911401808
  Prípravok Fungicíd Magnicur Fungimat rozprašovač 500ml SBM
  Fungicídny prípravok na priame použitie; na aplikáciu bez riedenia. Je určený na ochranu okrasných rastlín proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinnej látky, ktorá penetruje do listov a následne sa vytvorí na povrchu listov ochranný povlak, čím sa zabráni novému rozvoju choroby. Pôsobí preventívne aj dlhodobo. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  11,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9113162
  Prípravok k ochrane rastlin NATURA - ROCK EFFECT 250ml
  Česko
  objem 250ml, prírodný prostriedok na zvýšenie odolnosti rastlin voči škodcom,
  Skladom > 5 ks

  9,79 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9120088
  Prípravok Sanium stick 20ks ku koreňom rastlín SBM
  Insekticídny prípravok vo forme rastlinných tyčiniek určený k ochrane izbových okrasných rastlín proti voškám a moliciam. Likviduje najbežnejších škodcov, má dlhodobú ochranu - až 9 týždňov. Účinok je viditeľný už od prvej aplikácie. Účinná látka je ľahko prijímaná koreňmi rastlín a je ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok takisto dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažky z morských rias, humínové látky, extrakt z cukrovej repy), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie). Prvé príznaky účinku na vošky sú viditeľné o 7 dní, na molice o 14 dní. Účinná látka flupyradifurone účinkuje až 9 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  10,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9116919
  Prípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBM
  Neselektívny (totálny) herbicíd vo forme kvapalného suspenzného koncentrátu pre riedenie vodou, určený na ničenie burín v záhradách. Pôsobí na už vzídené buriny a ich korene a tiež bráni vzchádzaniu semien burín. Zabezpečuje ochranu proti jednoročným a viacročným burinám ako sú trávy, pichliače, mrlíky, rumančeky, žihľavy, skorocele, rebríčky a ďalšie. Prvé účinky sú viditeľné po 7 dňoch a k úplnému uhynutiu dôjde do 28 dní.
  Posledné kusy

  9,39 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9114560
  Prípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBM
  5 z 5
  1
  2
  3
  4
  5
  (1)
  Fungicídny prípravok je určený na ochranu okrasných rastlín, kôstkovín, viniča, maliníka a jahôd proti plesni sivej, moníliovej hnilobe a šarlachu. Pôsobí kontaktne, má krátku ochrannú lehotu a dlhodobú účinnosť. Balenie vystačí na prípravu 10 - 20 litrov aplikačnej kvapaliny. Balenie: 15 ml. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  8,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9113182
  Prípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBM
  Fungicídny prípravok je určený na ochranu proti plesni zemiakovej, uhorkovej a cibuľovej. Je odolný proti dažďu, pôsobí preventívne aj liečebne: 24-48 hodín po zasiahnutí infekciou. Huby ničí v niekoľkých fázach vývojového cyklu. Maximálne zhodnotenie predností prípravku Finito Magnicur ponúkajú preventívne aplikácie realizované v súvislom bloku 2-3 po sebe idúcich ošetrení v období intenzívneho rastu vňate. Ochranná doba 7 dní ( možná doba konzumácie plodov od doby po postreku). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  8,59 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9113175
  Prípravok Sanium ultra 30 ml insekcíd SBM
  Sanium Ultra zabezpečuje ochranu rastlín proti cicavým a žravým škodcom. Má kontaktné a rýchle pôsobenie, veľmi dobre účinkuje pri nízkych teplotách. Ide o insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda, ktorý je určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Účinná látka deltamethrin ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať, aplikujeme preto po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  5,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9116916
  Prípravok Sanium system 100ml SBM
  SANIUM system 100 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Skladom > 5 ks

  13,99 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9116921
  Herbicíd Keeper Liquid 100ml/10K do zemiakov, rajčiakov
  Selektívny postrekový herbicíd na ničenie a reguláciu jednoročných dvojklíčnych burín a 1-ročných trávburín v zemiakoch, rajčiakoch a mrkvy. Listový a pôdny herbicíd, aplikácia pred aj po vzídení burín. Efektívne dlhodobé pôsobenie až 12 týždňov. Účinná látka Metribuzin 600g/l (52,2%hmot.). Dávka na 100m2 7,5-10ml do 2-3 l vody na 100m2, 20-120 litrov aplikačnej kvapaliny, až na 4000m2. Prečítajte si podrobný návod.
  Skladom > 5 ks

  24,49 

  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9114014181
  Prípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBM
  Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Aktuálne nedostupné

  8,79 

  VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #91101530
  Prípravok Sanium ultra 2x5 ml insekcíd SBM
  Sanium Ultra je postrekový insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám a čiatočne ovicídnym účinkom. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Účinkuje aj pri nižších teplotách. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať. V týchto prípadoch je vhodné insekticídy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
  Aktuálne nedostupné

  4,69 

  VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
  PRIDAŤ DO KOŠÍKA
  #9116914
   • <
   • >

   Prostriedky proti škodcom, fungicídy, herbicídy

   23 produktov
    Prípravok Desimo Duo 750g proti slimákom SBM
    Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    13,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #91105678
    Vosk v tube, 100g, ARBOSAN
    BIO PLANTELLA ARBOSAN je vosk-smola k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch. Zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch, dobrá elasticita pri nízkych teplotách, dobrá priľnavosť a vhodná hustota, jednoduché použitie. Možné použitie aj ako stromový balzám na ošetrenie rán po reze, odere alebo inom poškodení ako napr. po ohryzení zverou pre všetky ovocné alebo úžitkové stromy, dreviny a kríky. Prípravok používame pri nedaždivom počasí a teplotách vyšších ako 0°C. Arbosan potrebuje na zaschnutie minimálne 1 hodinu. Potom je ošetrené miesto odolné voči všetkým poveternostným vplyvom.

    3,59 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
    #105051802
    BIO PLANTELLA Lepiaci pás na ochranu stromov, dĺžka 5m, obojstranný /na mravce/
    0 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    obojstranný 5 m, na stromy, zabraňuje lezúcemu hmyzu z pôdy na kmeň stromu. Tiež poslúži na signalizáciu výskytu škodlivého lezúceho hmyzu

    5,89 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
    #105040080
    Náter/ farba ochranný BIO Protekt 1,5 kg
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Prirodzená ochrana, ktorá chráni pred mrazom a biologický chráni voči škodcom, hubovým chorobám, machom a lišajníkom.Biologická ochrana, ktorá vyživuje kmene stromov a zvyšuje ich pružnosť., , • Pridávané železo bráni usádzaniu machu a liša

    10,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už viac ako 30 zákazníkov
    #105052719
    Návnada granule Ferramol Compact proti slimákom 200g

    10,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 18 zákazníkov
    #9120599
    Prípravok Herbiclean AL BIO 1l SBMPrípravok Herbiclean AL BIO 1l SBM
    Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka - široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. Pôsobí až 8 týždňov, už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    14,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 8 zákazníkov
    #91115235
    Prípravok Sanium AL 1l, modrý, systémový účinok SBM
    Insekticid Protect Garden Sanium AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Je to nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 9 týždňov. Krátka ochranná doba pri zelenine- 3 dni. Určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, baklažán, uhorka), ovocných drevín a viniča proti živočíšnym škodcom (vošky, molice, červce, cikádky). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    12,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 8 zákazníkov
    #911402411
    Prípravok Sanium Ultra AL 1l, zelený, okamžitý účinok SBM
    Insekticidní prípravok vo forme rozprašovača je vhodný na priame používanie ako ochrana pred savým a žravým hmyzom (kvetovke, húsenica, vošky) na záhradke, na balkónoch aj v zimných záhradách. Pôsobí ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti širokému spektru škodcov. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastlín. Veľmi dobre účinkuje aj pri nízkych teplotách. Neodporúčame aplikáciu pri teplotách nad 24°C. V týchto prípadoch je vhodné prípravok aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Nepôsobí na roztoče Objem balenia 1L. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    12,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 5 zákazníkov
    #911402410
    Prípravok Magnicur Fungimat 50ml fungicíd SBM
    Fungicíd je určený na ochranu okrasných rastlín, ruží a zimostrázu proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Ochráni celú rastlinu. Balenie vystačí na 8,5 - 12,5 litrov aplikačnej kvapaliny. Postrek vykonajte preventívne alebo najneskôr pri prvých príznakoch choroby. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné vykonať opakovane, počet ošetrení za vegetáciu je 4x pri ružiach a okrasných rastlinách a 6x pri krušpáne (buxuse). Interval medzi ošetreniami je 7 až 14 dní. Možno použiť aj na izbové rastliny. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    10,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9113160
    Rock Effect - Prezimujúci škodcovia 250ml
    Česko

    8,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 6 zákazníkov
    #9120112
    Prípravok Sanium system 50ml SBMPrípravok Sanium system 50ml SBM
    SANIUM system 50 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    7,89 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    Kúpilo už 5 zákazníkov
    #649304050
    Prípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBMPrípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBM
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Multirose je kombinovaný ( insekticíd a fungicíd) prípravok na ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám. Pracuje systémovo a kontaktne. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch. Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    7,59 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #911401808
    Prípravok Fungicíd Magnicur Fungimat rozprašovač 500ml SBM
    Fungicídny prípravok na priame použitie; na aplikáciu bez riedenia. Je určený na ochranu okrasných rastlín proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinnej látky, ktorá penetruje do listov a následne sa vytvorí na povrchu listov ochranný povlak, čím sa zabráni novému rozvoju choroby. Pôsobí preventívne aj dlhodobo. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    11,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9113162
    Prípravok k ochrane rastlin NATURA - ROCK EFFECT 250ml
    Česko
    objem 250ml, prírodný prostriedok na zvýšenie odolnosti rastlin voči škodcom,

    9,79 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9120088
    Prípravok Sanium stick 20ks ku koreňom rastlín SBM
    Insekticídny prípravok vo forme rastlinných tyčiniek určený k ochrane izbových okrasných rastlín proti voškám a moliciam. Likviduje najbežnejších škodcov, má dlhodobú ochranu - až 9 týždňov. Účinok je viditeľný už od prvej aplikácie. Účinná látka je ľahko prijímaná koreňmi rastlín a je ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok takisto dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažky z morských rias, humínové látky, extrakt z cukrovej repy), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie). Prvé príznaky účinku na vošky sú viditeľné o 7 dní, na molice o 14 dní. Účinná látka flupyradifurone účinkuje až 9 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    10,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9116919
    Prípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBMPrípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBM
    Neselektívny (totálny) herbicíd vo forme kvapalného suspenzného koncentrátu pre riedenie vodou, určený na ničenie burín v záhradách. Pôsobí na už vzídené buriny a ich korene a tiež bráni vzchádzaniu semien burín. Zabezpečuje ochranu proti jednoročným a viacročným burinám ako sú trávy, pichliače, mrlíky, rumančeky, žihľavy, skorocele, rebríčky a ďalšie. Prvé účinky sú viditeľné po 7 dňoch a k úplnému uhynutiu dôjde do 28 dní.

    9,39 

    check  Posledné kusy |
    -+
    #9114560
    Prípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBMPrípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBM
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Fungicídny prípravok je určený na ochranu okrasných rastlín, kôstkovín, viniča, maliníka a jahôd proti plesni sivej, moníliovej hnilobe a šarlachu. Pôsobí kontaktne, má krátku ochrannú lehotu a dlhodobú účinnosť. Balenie vystačí na prípravu 10 - 20 litrov aplikačnej kvapaliny. Balenie: 15 ml. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    8,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9113182
    Prípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBMPrípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBM
    Fungicídny prípravok je určený na ochranu proti plesni zemiakovej, uhorkovej a cibuľovej. Je odolný proti dažďu, pôsobí preventívne aj liečebne: 24-48 hodín po zasiahnutí infekciou. Huby ničí v niekoľkých fázach vývojového cyklu. Maximálne zhodnotenie predností prípravku Finito Magnicur ponúkajú preventívne aplikácie realizované v súvislom bloku 2-3 po sebe idúcich ošetrení v období intenzívneho rastu vňate. Ochranná doba 7 dní ( možná doba konzumácie plodov od doby po postreku). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    8,59 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9113175
    Prípravok Sanium ultra 30 ml insekcíd SBM
    Sanium Ultra zabezpečuje ochranu rastlín proti cicavým a žravým škodcom. Má kontaktné a rýchle pôsobenie, veľmi dobre účinkuje pri nízkych teplotách. Ide o insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda, ktorý je určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Účinná látka deltamethrin ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať, aplikujeme preto po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    5,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9116916
    Prípravok Sanium system 100ml SBM
    SANIUM system 100 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    13,99 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9116921
    Herbicíd Keeper Liquid 100ml/10K do zemiakov, rajčiakov
    Selektívny postrekový herbicíd na ničenie a reguláciu jednoročných dvojklíčnych burín a 1-ročných trávburín v zemiakoch, rajčiakoch a mrkvy. Listový a pôdny herbicíd, aplikácia pred aj po vzídení burín. Efektívne dlhodobé pôsobenie až 12 týždňov. Účinná látka Metribuzin 600g/l (52,2%hmot.). Dávka na 100m2 7,5-10ml do 2-3 l vody na 100m2, 20-120 litrov aplikačnej kvapaliny, až na 4000m2. Prečítajte si podrobný návod.

    24,49 

    check  Viac ako 5 ks skladom |
    -+
    #9114014181
    Prípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBMPrípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBM
    Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    8,79 

    Aktuálne nedostupné
    VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
    #91101530
    Prípravok Sanium ultra 2x5 ml insekcíd SBM
    Sanium Ultra je postrekový insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám a čiatočne ovicídnym účinkom. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Účinkuje aj pri nižších teplotách. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať. V týchto prípadoch je vhodné insekticídy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.

    4,69 

    Aktuálne nedostupné
    VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
    #9116914
    Prípravok Desimo Duo 750g proti slimákom SBM
    Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    13,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #91105678
    Vosk v tube, 100g, ARBOSAN
    BIO PLANTELLA ARBOSAN je vosk-smola k ošetreniu poranení pri štepení a iných poškodeniach na stromoch, drevinách a kríkoch. Zabraňuje vzniku chorôb na stromoch, drevinách a kríkoch, dobrá elasticita pri nízkych teplotách, dobrá priľnavosť a vhodná hustota, jednoduché použitie. Možné použitie aj ako stromový balzám na ošetrenie rán po reze, odere alebo inom poškodení ako napr. po ohryzení zverou pre všetky ovocné alebo úžitkové stromy, dreviny a kríky. Prípravok používame pri nedaždivom počasí a teplotách vyšších ako 0°C. Arbosan potrebuje na zaschnutie minimálne 1 hodinu. Potom je ošetrené miesto odolné voči všetkým poveternostným vplyvom.
    Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    3,59 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #105051802
    BIO PLANTELLA Lepiaci pás na ochranu stromov, dĺžka 5m, obojstranný /na mravce/
    0 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    obojstranný 5 m, na stromy, zabraňuje lezúcemu hmyzu z pôdy na kmeň stromu. Tiež poslúži na signalizáciu výskytu škodlivého lezúceho hmyzu
    Kúpilo už viac ako 100 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    5,89 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #105040080
    Náter/ farba ochranný BIO Protekt 1,5 kg
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Prirodzená ochrana, ktorá chráni pred mrazom a biologický chráni voči škodcom, hubovým chorobám, machom a lišajníkom.Biologická ochrana, ktorá vyživuje kmene stromov a zvyšuje ich pružnosť., , • Pridávané železo bráni usádzaniu machu a liša
    Kúpilo už viac ako 30 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    10,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #105052719
    Návnada granule Ferramol Compact proti slimákom 200g
    Kúpilo už 18 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    10,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9120599
    Prípravok Herbiclean AL BIO 1l SBM
    Prírodný totálny herbicíd - 100% prírodná účinná látka - široké spektrum účinku, jednoročné a vytrvalé buriny, machy a riasy v záhradách a predzáhradkách na nepoľnohospodárske pôdy, nespevnené plochy, plochy pod krami a stromami a plochy pred výsevom alebo výsadbou okrasných rastlín, zeleniny a trávnikov. Pôsobí až 8 týždňov, už 3 hodiny po aplikácii je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Kúpilo už 8 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    14,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #91115235
    Prípravok Sanium AL 1l, modrý, systémový účinok SBM
    Insekticid Protect Garden Sanium AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Je to nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 9 týždňov. Krátka ochranná doba pri zelenine- 3 dni. Určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, baklažán, uhorka), ovocných drevín a viniča proti živočíšnym škodcom (vošky, molice, červce, cikádky). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Kúpilo už 8 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    12,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #911402411
    Prípravok Sanium Ultra AL 1l, zelený, okamžitý účinok SBM
    Insekticidní prípravok vo forme rozprašovača je vhodný na priame používanie ako ochrana pred savým a žravým hmyzom (kvetovke, húsenica, vošky) na záhradke, na balkónoch aj v zimných záhradách. Pôsobí ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti širokému spektru škodcov. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastlín. Veľmi dobre účinkuje aj pri nízkych teplotách. Neodporúčame aplikáciu pri teplotách nad 24°C. V týchto prípadoch je vhodné prípravok aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Nepôsobí na roztoče Objem balenia 1L. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Kúpilo už 5 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    12,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #911402410
    Prípravok Magnicur Fungimat 50ml fungicíd SBM
    Fungicíd je určený na ochranu okrasných rastlín, ruží a zimostrázu proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Ochráni celú rastlinu. Balenie vystačí na 8,5 - 12,5 litrov aplikačnej kvapaliny. Postrek vykonajte preventívne alebo najneskôr pri prvých príznakoch choroby. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné vykonať opakovane, počet ošetrení za vegetáciu je 4x pri ružiach a okrasných rastlinách a 6x pri krušpáne (buxuse). Interval medzi ošetreniami je 7 až 14 dní. Možno použiť aj na izbové rastliny. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    10,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9113160
    Rock Effect - Prezimujúci škodcovia 250ml
    Česko
    Kúpilo už 6 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    8,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9120112
    Prípravok Sanium system 50ml SBM
    SANIUM system 50 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Kúpilo už 5 zákazníkov
    Skladom > 5 ks

    7,89 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #649304050
    Prípravok Multirose 50ml/10K na ruže a okrasné rastliny SBM
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Multirose je kombinovaný ( insekticíd a fungicíd) prípravok na ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám. Pracuje systémovo a kontaktne. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch. Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    7,59 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #911401808
    Prípravok Fungicíd Magnicur Fungimat rozprašovač 500ml SBM
    Fungicídny prípravok na priame použitie; na aplikáciu bez riedenia. Je určený na ochranu okrasných rastlín proti múčnatke, škvrnitosti listov a hrdzi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinnej látky, ktorá penetruje do listov a následne sa vytvorí na povrchu listov ochranný povlak, čím sa zabráni novému rozvoju choroby. Pôsobí preventívne aj dlhodobo. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    11,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9113162
    Prípravok k ochrane rastlin NATURA - ROCK EFFECT 250ml
    Česko
    objem 250ml, prírodný prostriedok na zvýšenie odolnosti rastlin voči škodcom,
    Skladom > 5 ks

    9,79 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9120088
    Prípravok Sanium stick 20ks ku koreňom rastlín SBM
    Insekticídny prípravok vo forme rastlinných tyčiniek určený k ochrane izbových okrasných rastlín proti voškám a moliciam. Likviduje najbežnejších škodcov, má dlhodobú ochranu - až 9 týždňov. Účinok je viditeľný už od prvej aplikácie. Účinná látka je ľahko prijímaná koreňmi rastlín a je ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok takisto dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažky z morských rias, humínové látky, extrakt z cukrovej repy), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie). Prvé príznaky účinku na vošky sú viditeľné o 7 dní, na molice o 14 dní. Účinná látka flupyradifurone účinkuje až 9 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    10,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9116919
    Prípravok Keeper Záhrada 1+1 50ml SBM
    Neselektívny (totálny) herbicíd vo forme kvapalného suspenzného koncentrátu pre riedenie vodou, určený na ničenie burín v záhradách. Pôsobí na už vzídené buriny a ich korene a tiež bráni vzchádzaniu semien burín. Zabezpečuje ochranu proti jednoročným a viacročným burinám ako sú trávy, pichliače, mrlíky, rumančeky, žihľavy, skorocele, rebríčky a ďalšie. Prvé účinky sú viditeľné po 7 dňoch a k úplnému uhynutiu dôjde do 28 dní.
    Posledné kusy

    9,39 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9114560
    Prípravok Magnicur Quick 15ml fungicíd SBM
    5 z 5
    1
    2
    3
    4
    5
    (1)
    Fungicídny prípravok je určený na ochranu okrasných rastlín, kôstkovín, viniča, maliníka a jahôd proti plesni sivej, moníliovej hnilobe a šarlachu. Pôsobí kontaktne, má krátku ochrannú lehotu a dlhodobú účinnosť. Balenie vystačí na prípravu 10 - 20 litrov aplikačnej kvapaliny. Balenie: 15 ml. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    8,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9113182
    Prípravok Magnicur finito 50ml fungicíd SBM
    Fungicídny prípravok je určený na ochranu proti plesni zemiakovej, uhorkovej a cibuľovej. Je odolný proti dažďu, pôsobí preventívne aj liečebne: 24-48 hodín po zasiahnutí infekciou. Huby ničí v niekoľkých fázach vývojového cyklu. Maximálne zhodnotenie predností prípravku Finito Magnicur ponúkajú preventívne aplikácie realizované v súvislom bloku 2-3 po sebe idúcich ošetrení v období intenzívneho rastu vňate. Ochranná doba 7 dní ( možná doba konzumácie plodov od doby po postreku). Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    8,59 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9113175
    Prípravok Sanium ultra 30 ml insekcíd SBM
    Sanium Ultra zabezpečuje ochranu rastlín proti cicavým a žravým škodcom. Má kontaktné a rýchle pôsobenie, veľmi dobre účinkuje pri nízkych teplotách. Ide o insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda, ktorý je určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Účinná látka deltamethrin ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať, aplikujeme preto po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    5,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9116916
    Prípravok Sanium system 100ml SBM
    SANIUM system 100 ml postrek - koncentrát určený na ochranu okrasných rastlín, účinkuje na vošky, molice, červce, štítničky, pásavky, cikádky a pod. SANIUM® AL obsahuje účinnú látku flupyradifuron. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd, ktorý má systémový účinok. Pôsobí na hmyz kontaktne, ale rovnako aj pri príjme účinnej látky cicaním na ošetrených rastlinách. Hmyz zastavuje 1-2 hodiny po intoxikácii - príjmom potravy a insekticídny účinok je viditeľný už 1. deň po aplikácii. Insekticídny účinok pretrváva 4 až 6 týždňov. Novému napadnutiu voškami bráni až 8 týždňov. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Skladom > 5 ks

    13,99 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9116921
    Herbicíd Keeper Liquid 100ml/10K do zemiakov, rajčiakov
    Selektívny postrekový herbicíd na ničenie a reguláciu jednoročných dvojklíčnych burín a 1-ročných trávburín v zemiakoch, rajčiakoch a mrkvy. Listový a pôdny herbicíd, aplikácia pred aj po vzídení burín. Efektívne dlhodobé pôsobenie až 12 týždňov. Účinná látka Metribuzin 600g/l (52,2%hmot.). Dávka na 100m2 7,5-10ml do 2-3 l vody na 100m2, 20-120 litrov aplikačnej kvapaliny, až na 4000m2. Prečítajte si podrobný návod.
    Skladom > 5 ks

    24,49 

    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9114014181
    Prípravok Desimo Duo 350g proti slimákom SBM
    Vysoko účinný kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a sliziakov v záhrade. Prípravok vo forme granulovnej nástrahy k priamemu použitiu k ochrane jahodníkov, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný voči dažďu. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Aktuálne nedostupné

    8,79 

    VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #91101530
    Prípravok Sanium ultra 2x5 ml insekcíd SBM
    Sanium Ultra je postrekový insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve. Ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám a čiatočne ovicídnym účinkom. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny. Účinkuje aj pri nižších teplotách. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať. V týchto prípadoch je vhodné insekticídy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer. Predávať v uzamknutej skrinke, alebo za pultom.
    Aktuálne nedostupné

    4,69 

    VIAC INFO A DOSTUPNOSŤ
    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    #9116914
     • <
     • >

     Prostriedky proti škodcom, fungicídy, herbicídy