Podušky

14 produktov

Záhradný nábytok je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré majú rôznu tvrdosť, štruktúru a aj teplotu v konrétnom ročnom období. Všetky tieto vplyvy môžu spôsobiť diskomfort pri trávení času na záhradnej lavici, kresle, či hojdačke. Preto odporúčame ako vhodné príslušenstvo podušky na sedenie, ktoré zabezpečia dostatočný komfort na záhradných setoch. Či už eliminujú veľmi vysoké vyhriatie sedačky v lete alebo naopak, zohrejú vás počas studenších jesenných večrných posedeniach. 

  Sedák o40x4cm molitan dekor citrón
  Guľatý sedák s motívom citrónu, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie. Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
     Na sklade > 5 ks

  7,90 

  Poduška na nábytok GARDEN
  sada podušiek na kreslo, 4- kusová
     Posledné kusy

  43,90 

  Sedák o40x4cm molitan dekor kiwi
  Guľatý sedák s motívom kiwi, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie.Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
   
  Sedák o40x4cm molitan dekor hnedé drevo
  Guľatý sedák s motívom dreva, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie.Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
   
  Poduška SAM, nízka, bordová
  na nízke plastové kreslo, rozmer 74x38x2 cm, farba bordové kvety, ,
   
  Poduška SAM, nízka, zelená
  na nizke plastove kreslo
   
  Sedák DODO 40x40 bordo
  poduška na sedenie, vrchný materiál z textílie, vo vnutri penová vložka, hrúbka 2 cm, rozmer 40x40 cm, textília bordovej farby s potlačou
   
  Sedák o40x4cm molitan dekor melón
  Guľatý sedák s motívom melónu, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie.Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
   
  Sedák o40x4cm molitan dekor šedé drevo
  Guľatý sedák s motívom dreva, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie.Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
   
  Sedák o40x4cm molitan dekor pomaranč
  Guľatý sedák s motívom pomaranča, poťah má zapínanie na zips - možno ho jednoducho zložiť a vyprať. Výplň je z molitanu. Obojstranná potlač. Uško na zavesenie.Priemer 40cm, hrúbka 4cm.
   
  Poduška na hojdacku DE LUX modrá
  sedacia a chrbtová časť spolu, dlžka 160 cm, + strieška
   
  Poduška + strieška na hojdačku VIPKU
  Poduška spodná+ zadná, strieška, rozmer dielu 130x45cm
   
  Poduška LAURA
  textilná, s výplňou, rozmer 109x47x4 cm, zelenej farby
   
  Poduška ALLROUND 95x50x4cm zelená
  bavlna, molitan, rozmer 95x40x4 cm, zelená