Radosť z užitočných vecí - teraz aj online | Kinekus

Už 30 rokov pomáhame tvoriť váš lepší domov.

Na začiatku bol sen

Spoločnosť Kinekus vznikla ako sen v hlave 14 – ročného veriaceho chlapca. Sen sa postupne stával skutočnosťou. Dnes tento sen už povyrástol a pretvoril sa na 12 kamenných predajní v celej SR, 1 v ČR, online obchod aj veľkoobchod.

Filozofia

Sme tradičný slovenský obchod, ktorý už 33 rokov pomáha vytvárať lepšie domácnosti, krajšie záhrady, lepšie vybavené dielne a spokojné rodiny. Robíme všetko pre to, aby bol náš zákazník spokojný a vracal sa k nám často a rád. V maximálnej možnej miere sa snažíme oslovovať slovenských a českých dodávateľov a ponúkať tak kvalitné produkty za férové ceny. Sortiment tovaru vyberáme veľmi starostlivo v duchu: „Nech vám doma chýba čokoľvek, u nás to nájdete, a to od lyžičky po stavebnú miešačku.“ Vážime si nielen zákazníkov, ale aj výrobcov, dodávateľov a našich predajcov. Pracujeme s ľuďmi, ktorých práca baví, rozumejú jej a nie sú len predajcami, ale aj poradcami vo všetkých oblastiach.

Kinekus nie sú len predajne, ale aj veľkoobchod, ktorý zásobuje a podporuje viac ako 1000 nezávislých obchodníkov po celom Slovensku. Tovar, ktorý pre vás máme, starostlivo vyberá, posudzuje a nakupuje naše nákupné oddelenie – Kinekus Slovakia, ktoré vám rozumie a vie, čo potrebujete. Výrobky, ktoréu nás nájdete, sú preto kvalitné a dostanete ich za veľmi priateľské ceny. Sme exkluzívnym dodávateľom značiek ING-CO, Skveler, PROKIN a GARDENKUS. Rovnako predávame aj všetky rokmi overené tradičné značky výrobkov: Porkert, Lodos, Belis, Thorma, Simax, Šamotka, Tvar, Blex, Bohemia, Tontarelli, LAV, Veroni, SSW, York a desiatky ďalších.

Budúcnosť

Snívať nestačí. Ak chceme výsledky, treba pristúpiť k činom a realizovať tieto sny. Usilujeme sa získať ešte viac a ešte spokojnejších zákazníkov. Chceme podporovať našich kvalitných dodávateľov, hrať za každých okolností aj naďalej fair play, čo sa týka pomeru ceny a kvality.

Pracujeme na rozvoji a rozširovaní predajnej siete a naším cieľom je mať predajňu v každom okrese, aby sme boli čo najbližšie k našim zákazníkom a dokázali im poradiť vždy, keď budú niečo potrebovať.

Rovnako podporujeme aj ostatné predajné kanály, cez internet a sociálne siete, ale zároveň aj rozširujeme počet výdajných miest, aby boli zákazníkom poruke. Veríme, že spolu s vami, našimi zákazníkmi, dodávateľmi a špičkovým tímom našich ľudí to dokážeme.

 

S úctou

Štefan Súkeník