Fotky od zákazníkov
veľmi praktický vozík.
Slabý vozík, kolesá sú slabé, poškodenia ložísk ( odpadnú od kolesa )
Vozik mam 2 roky a zatial pomohol vela. Ale urcite nie je na reklamovanych 300kg a ak ano tak asi len po asfalte. ziadna trava sem tam kopcek!
Navod na zlozenie bol maximalne neprehladny, ale dalo sa.
Ako prve sa ohli rebra, tie som menil za jokle. Potom sa zlomoli slabe pliesky na oji. Tie som tiez zosilnil a sluzi dalej. Vozik potrebuje urcite este zvaracku a zopar plieskov navyse.
Dosť slabý materiál ale dúfam že vydrží aspoň pár rokov. Za 100eur by to bolo dobrá kúpa...180 je veľa za tento vozík. Veľmi slabý návod, montáž podľa návodu je takmer nemožné ale šikovné ľudia to zvládnu určite.







