Oznámenie: Väčšina predajní je od 30.3. OTVORENÁ. Aktuálne otváracie hodiny v kontaktoch. E-SHOP OTVORENÝ. Objednajte si tovar a doručíme ho až k vám domov. Alebo si vyzdvihnite tovar v našich predajniach, ktoré slúžia ako odberné miesta. BA-Petržalka, BA-Vajnoria, Trenčín, Nitra, Prievidza, Púchov, Žilina, Martin, Ružomberok, Košice, Poprad, Prešov. Kontakt E-SHOP: 0910 647 862. Jednorázové rúška skladom.

Skleník KYKLOP 3x4x2 m

Objednávkové číslo : 213085

Skleník KYKLOP 3x4x2 m

Objednávkové číslo : 213085

Aktuálne nedostupné
Akcia

Poznámka: zobrazená dostupnosť sa týka iba predaj cez eshop.
Tento produkt nemusí byť dostupný na všetkých prevádzkach Kinekus.

Záhradný skleník Kyklop je vyrobený z kvalitného polykarbonátu 4 mm pôvodom z GB alebo DE, pevná oceľová pozinkovaná konštrukcia, vrátane dvoch dverí s okienkom, súčasťou tiež 6ks špirálových tyčí a teplomer s vlhkomerom grátis,
 Cena s DPH za KS

658,90 


Záhradný skleník KYKLOP je vyrobený z kvalitného dutinkového tepelno-izolačného polykarbonátu, ktorý má silný UV filter, vďaka čomu nežltne ani nekrehne. Jeho konštrukcia je zoskrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov, ktoré prešli jednou z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento skleník je výnimočný vďaka izolačným schopnostiam a perfektnou odolnosťou pri záťaži. Vzdialenosť medzi rebrami nosných oblúkov je len 60-80cm. Vysoká únosnosť konštrukcie je zabezpečená malou roztečou oblúkov. Do skleníka je možné vojsť z dvoch strán, pretože na prednom aj zadnom čele sa nachádzajú vstavané dvojité dvere. Veľkou výhodou je, že ak otvoríte hornú časť dverí pohodlne vyvetráte skleník bez toho, aby sa tam dostali deti alebo domáce zvieratá. 

Súčasťou dodávky je 6 ks špirálových tyčí a teplomer s vlhkomerom.

Hmotnosť:    77 kg
Farba:    strieborná
Zastavaná plocha:    12 m2
Šírka (vonkajšia):    3,00 m
Dĺžka (vonkajšia):    4,00 m
Výška (vonkajšia):    2,05 m
Dvere:    2x dvojité na pántoch
Šírka dverí:    0,70 m
Výška dverí:    1,70 m
Materiál konštrukcie:    pozinkované oceľové profily hrubé 0,70 - 0,85 mm
Materiál presklenia:    komôrkový polykarbonát  hrubý 4 mm

Zákazníci si tiež pozreli