Kosačka ma príjemne prekvapila. Najprv som ju nevedel naštartovať - treba vziať a zasunúť cuplík, ktorý spája kontakty pod krytom v mieste pri batériach. Kosenie automaticky v ľahkom alebo boost mode sa mi páčilo. Je ľahká, dobre sa ovláda, otáča, pôsobí odolne, kovové aj plastové časti sa mi zdajú vysokej kvality, horný kryt batérii má trochu zvláštny chod pri otváraní ale nevadí. Výdrž závisí od výšky a hustoty trávy, mne zvládla cca 450 m2 vyššej trávy, príde mi všeobecne na také light kosenie, čo je ale fajn ak sa kosí pravidelne, pobehá sa dvor a hotovo. Super je možnosť dať tam hociaké batérie Ingco, ktoré mám po ruke a sú nabité, takto ich môžem striedať bez čakania, keďže ich mám viac. Kvalita prevedenia pôsobí naozaj dobre na túto cenu. Tichá oproti benzínovým, samozrejme, naozaj sa mi páčila úroveň hluku, neruší vôbec až tak. Zatiaľ som určite spokojný.
Po niekolkych mensich INGCO aku produktoch som zvolil aj tuto kosacku, a nelutujem. Velmi jednoduche zlozenie, dve 5Ah baterie s prehladom zvladli 350m travnika, prilozena dvojita nabijacka dobije baterie cca za 2+ hodiny. Prekvapenim bola dvojrychlostna prevadzka - ked zaregistruje odpor pri kosení, zvysi sama rychlost, ked nema zaber, rychlost znizi. Uspesne odfrezovala aj mraveniska :). Je vyrazne lahsia a lahsie ovladatelna ako moja stara 41cm kosacka s benzinovym motorom. Jediny drobny problem bol pri velmi vyrastenej trave cez
15-20cm, ked rychlo zahadze otvor do kosa, ale to sa deje aj pri inych kosackach. Za mna velka spokojnost - vrelo odporucam.



