Tlakové hrnce

8 produktov

Tlakové hrnce sa stali v kuchyni nenahraditeľnými pomocníkmi najmä vďaka účinnosti a rýchlosti odvedenej práce, čo uľahčuje gazdinkám varenie. To je v tlakových hrncoch jednoduchšie a menej časovo náročné. Dôležitým parametrom pri výbere tlakového hrnca je jeho veľkosť. Záleží, pre koľko ľudí v ňom chcete variť. Praktický pomocník pri výbere je fakt, že pri natlakovaní hrnca nesmie byť naplnený viac ako nad 2/3 jeho objemu. Pri sypkých jedlách musí byť množstvo ešte menšie.
Najvhodnejší materiál je nerez. Nepohlcuje pachy, je nezávadný a ľahko umývateľný.

 

  Tesnenie na tlakový hrniec veľ. 4-8, priemer 180 mm
  Guma, biele, priemer 180 mm, prierez tvar trojuholníka.
     Viac ako 5 ks skladom

  2,29 

  Tesnenie na tlakový hrniec, priemer 140 mm
  Guma, čierne, priemer 140 mm, prierez tvar trojuholníka.
     Viac ako 5 ks skladom

  2,09 

  Hrniec tlakový ULTIMA 7,5 l
  Kvalitný tlakový hrniec na šetrnú prípravu tradičných pokrmov, Tescoma Ultima, objem 7,5 l., , Sendvičové dno pre lepšie rozloženie tepla, vhodný na všetky typy varičov - plynový, sklokeramický, indukčný, elektrický. Šírka 37 cm, výška 28 c
     Posledné kusy

  179,95 

  Hrniec tlakový nerez DRONE 7L
  Ponúka komfortnú obsluhu – hrniec otvoríte/zatvoríte úplne ľahko a bez potreby sily. Je vyrobený z nerezovej ocele, dá sa s ním variť na všetkých varičoch, vrátane indukcie a je vhodný do umývačky riadu (bez veka), má sendvičové dno – tepelný zdroj vypíname s predstihom - naakumulovaná energia odovzdáva teplo ďalej do nádoby. Hrniec je vybavený pracovným ventilom s možnosťou nastavenia intenzity vypúšania pary – 3 stupne. Je nutné plniť hrniec vždy iba do označenej výšky hladiny MAX. Materiál: kvalitná nerezová oceľ 18/10, plast, bakelit. objem 7 l, pr. 22 cm, v. 19,5/25,5 cm.
     Posledné kusy

  109,95 

  Hrniec tlakový nerez DRONE 5L
  Ponúka komfortnú obsluhu – hrniec otvoríte/zatvoríte úplne ľahko a bez potreby sily. Je vyrobený z nerezovej ocele, dá sa s ním variť na všetkých varičoch, vrátane indukcie a je vhodný do umývačky riadu (bez veka), má sendvičové dno – tepelný zdroj vypíname s predstihom - naakumulovaná energia odovzdáva teplo ďalej do nádoby. Hrniec je vybavený pracovným ventilom s možnosťou nastavenia intenzity vypúšania pary – 3 stupne. Je nutné plniť hrniec vždy iba do označenej výšky hladiny MAX. Materiál: kvalitná nerezová oceľ 18/10, plast, bakelit. Rozmery: objem 5 l, pr. 22 cm, v. 15/22 cm.
     Posledné kusy

  95,99 

  Hrniec tlakový nerez 5l MAGNUM
  nerez, objem 5 l, ľahké otváranie, pracovný a bezpečnostný ventil, masívne sendvičové dno, úchyty nepália
     Posledné kusy

  65,99 

  Hrniec tlakový nerez, 22 cm/6,5L, COOKTECH
  nerezový, o 22 cm, objem 6,5 l
   
  Hrniec tlakový, nerez, 22 cm/6L, COPPER INFINITY CHEF
  nerezový, tlakový hrniec, o 22 cm, objem 6 l