zobraziť košík

Všetko pre domácnosť, záhradu, stavbu i dielňu za skvelé ceny!

Kuchyňa, kuchynské potreby a náradie
Kúpeľňa a čistenie, WC doplnky, vedrá, mopy a koše na prádlo
Domácnosť, rebríky, žehliace dosky, koše na odpad, poštové schránky
Drogéria, farby, sviečky, ozdoby, laky a oleje
Elektro spotrebiče a náradie, vypínače, svietidlá a žiarovky
Náradie, železiarstvo
Stavba, náradie, miešačky, fúriky, rebríky, stroje, hutný a spojovací materiál
Záhrada, záhradný nábytok, náradie
Zima a šport, odhŕňače snehu, hokejky, sánky
Vykurovanie, sporáky, kachle, krby, vložky

Výhercovia súťaže „hľadáme časť textu“

Súťaž bola uverejnená v letáku firmy Kinekus, platnom od 17. marca do 30. marca 2014. Hľadaná časť textu „hore“ bola ukrytá v popise výrobku Nábytok záhradný Lea, v slove „shorea“. Z úspešných detektívov sme vyžrebovali:

Milan Romaňák, Vyšné Ružbachy – Kastról smaltovaný
Juraj Čamaj, Povina – Panvica
Lenka Hozáková, Stráňavy – Kastról nerezový

Zuzana Pšenová, Ružomberok – Panvica
Monika Popovičová, Čierna nad Tisou – Kastról nerezový

Hľadáme obchodných partnerov s obchodnými alebo manažérskymi skúsenosťami, so záujmom o domáce potreby, ktorí by si chceli založiť svoju vlastnú predajňu v mestách: Košice, Prešov, Bratislava a Trnava. Viac informácií o spolupráci nájdete v sekcii Franchising - cesta do budúcnosti.

Kinekus na Facebooku

Odporučte nás na Google+

Výhercovia v súťaži Kinekus Pohoda 2013

1. cena - Dovolenka EGYPT

Karol Detko, Trenčín

2. cena - KARIN otomán

Rastislav Bukový

3. cena - Záhradný nábytok AMADEUS

Stanislav Frič

4. cena - Kotlina

Jozef Kianička, Rajecké Teplice

5. cena - Vozík univerzálny 4 kolesový XL

Marta Chmelářová, Topoľčany

6. cena - Piknik sada CARINO

Ľubomír Macko, Liptovská Teplá
Michal Vojtko, Lipník
Lubica Magdolenová, Chynorany
Andrej Blažek, Dlhé Pole

Ľubomír Škatuliak, Konská
Mário Guga
Alexander Paprskár, Bratislava
Danuša Duháčková, Púchov

Výhercovia 35,- € poukážok v súťaži Kinekus Pohoda 2013
Ladislav Slivka, Čadca
Milan Sudor, Ďurčina
František Ragan, Liptovská Štiavnica
Anna Krakovská, Ružomberok
Oľga Veselovská, Liptovská Lužná
Mgr. Tomáš Kubačka, Ivachnová
Štefan Fusek, Trenčín
Pavol Červeňan, Soblahov
Viera Bubeníková, Trenčín
Jana Kmeťová, Trenčianske Jastrabie
Holbus, Rusovce
Ladislav Šido, Veľký Biel
Brunovská, Igram
Eva Ulbriková, Handlová
Ľudmila Svitková, Prievidza
Mária Kurbelová, Prievidza
Lucia Podolcová, Prievidza
Juraj Koncový, Púchov
Viera Hrušková, Púchov
Michal Kočner, Bytča
Jaroslava Liskajová, Turany
Iveta Bostková, Horná Štubňa
Jaroslav Potočár, Čadca
Andrej Blažek, Dlhé Pole
Katarína Zetková, Dolný Kubín
Ing. Jozef Hudec, Topoľčany
Pavol Toman, Topoľčany
Mgr. Emil Šatan, Jacovce
Ľubomír Lešťanský, Dolné Ozorovce
Ing. Marián Svorad, Koniarovce
Erika Pláňovská, Piešťany
Michal Vojtko, Lipník
Peter Solár, Prievidza
Milan Šavrtka, Ružomberok
Emil Kalma, Beluša
Oľga Backová, Lednické Rovne
Eva Balátová, Žilina
Oľga Hubočanová, Žilina
Ľubomír Macko, Liptovská Teplá
Peter Azari, Trenčianske Stankovany
František Janík, Trenčianske Jastrabie
Branislav Tvrdý, Rosina
Rudolf Pleva, Stránske
Oľga Kebišová, Ivanka pri Dunaji
Alexander Paprskár, Bratislava
Miroslav Belan, Martin