KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Novinky v ponuke
Kinekus
15
0

Starlyf Fast Sew - najmenší šijací stroj

Všeobecne

Pozrite si video:

Podobne, ako si ľudia pri prvých počítačoch nevedeli predstaviť dnešné počítače, ktoré majú pár desiatok gramov (voláme ich smartfóny) a podstatne vyšší výpočtový výkon ako tie pôvodné halové počítače, tak si ani ľudia zvyknutí na stolové šijacie stroje nevedia zvyknúť na “vreckový” šijací stroj.

Starlyf Fast Sew sa hodí na všetky tie drobnosti, ktoré nepotrebujú na zošitie naozajstný veľký šijací stroj.
Totiž, nie každý na svete musí byť profesionál a mať doma šijací stroj, ktorý zvládne prešiť tri vrstvy koženého zvršku. Vlastne, veľká väčšina šijacích strojov to nedokáže. A sú dokonca situácie keď sa malý šikovný šijací stroj “do ruky” hodí. Napríklad na dovolenke, alebo v situácii, keď treba rýchlo “pofercovať” záclony či obrus.

 

Práve vtedy môže Starlyf Fast Sew preukázať svoje kvality. Je malý, skladný, príprava na použitie zaberie pár sekúnd a nie je obmedzený dosahom elektrickej siete. Poháňajú ho totiž baterky.
Ak teda potrebujete šijací stroj, ktorý sa zmestí  aj do tej najmenšej batožiny a nepotrebujete zašívať rifle alebo topánky, spoľahnite sa na Starlyf Fast Sew - najmenší šijací stroj na svete.

Diskusia
Pridávať príspevky môže len zaregistrovaný zákazník. PRIHLÁSENIE  /  REGISTRÁCIA

V diskusií nie sú žiadne príspevky.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na rez jabloní
6969 zobrazení
Ako na stavbu plota?
5734 zobrazení
Kvasená kapusta
4826 zobrazení