KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Nákupca pre domáci a zahraničný obchod

Pracovná pozícia: Nákupca pre domáci a zahraničný obchod

Miesto práce: Žilina, Rosinská ul.

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: HPP, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vyhľadávanie a získavanie nových tuzemských a zahraničných obchodných partnerov/dodávateľov
- vyhľadávanie noviniek na domácich a svetových trhoch
- vypracovávanie ponúk pre odberateľov, príprava akcií, kampaní
- fakturácia predaja tovaru zahraničným aj tuzemským odberateľom
- príjem tovaru na sklad, zabezpečenie všetkej potrebnej dokumentácie k tovaru
- príprava podkladov pre obchodné rokovania, preklad cudzojazyčných textov
- tlmočenie na obchodných rokovaniach, výstavách a veľtrhoch
- zahraničné aj tuzemské pracovné cesty
- spracovanie ponúk dopravy tovaru
- kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie skladových zásob

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 Eur základná mesačná mzda + výkonostné odmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca len v pracovné dni pondelok až piatok, jednozmenná prevádzka, možnosť nákupu tovaru za výhodných podmienok, moderné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

domáci a zahraničný nákup
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosť s nákupom, s oslovovaním dodávateľov a vyjednávaním
- analytické a logické myslenie
- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti, time management
- schopnosť pracovať pod časovým stresom

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Veronika Venglořová
Tel.: +421908947477, personal@kinekus.sk