KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Vedúci skladu

Pracovná pozícia: Vedúci skladu

Miesto práce: Žilina, Rosinská ul.

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: HPP, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- plánovanie, organizovanie, koordinovanie a riadenie veľkoobchodného skladu (príjem, expedícia, údržba, ...)
- kontrolovanie výsledkov každého oddelenia, prispievanie k produktívnym zmenám ako aj navrhovanie technických alebo investičných riešení
- vedenie zamestnancov skladu, kontrola plnenia zadaných úloh, motivácia, odmeňovanie
- dodržiavanie všetkých platných pravidiel, zákonov, nariadení a predpisov vzťahujúcich sa na skladovanie, predaj, označovanie a evidenciu tovarov a obalov, evidenciu dokladov a evidenciu majetku
- vykonávanie kontrolných inventúr a riadnej inventarizácie stavu zásob, vykonávanie opatrení na zabránenie vzniku inventúrnych rozdielov, ak vznikli navrhuje opatrenia a podieľa sa na ich riešení
- kontrola a dodržiavanie pracovných postupov a procesov vrátane BOZP
- plánovanie a realizácia procesných zmien
- optimalizácia existujúcich procesov
- reporting vedeniu, sledovanie a vyhodnocovanie KPI

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fix 1200 + výkonnostné odmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca len v pracovné dni pondelok až piatok, jednozmenná prevádzka, možnosť nákupu tovaru za výhodných podmienok, moderné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax vo vedení VZV výhodou
- skúsenosti s vedením tímu
- odolnosť voči stresu, pružne reagovať na vzniknuté problémové situácie

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Veronika Venglořová
Tel.: +421908947477, personal@kinekus.sk