Upozornenie: Pre objednávky prijaté od 1.2.2020 je výdajným miestom pre osobný odber prevádzka
Kinekus - HOMY na Rosinskej ceste 13, Žilina, tel.: 0910 647 862

Drogéria

779 produktov

V sekcii drogéria nájdete veľký výber tovaru pre osobnú hygienu a čistenie domácnosti. Chystáte sa maľovať? Na výber je široká ponuka farieb, tmelov, lepidiel, rozpúšťadiel a ostatného príslušenstva, s ktorým vám pôjde maľovanie od ruky.  Nezabúdame ani na vaše auto. V našej ponuke nechýbajú doplnky pre motoristov ako oleje, mazivá a kvapaliny. 

Produktov na stranu:
244896
Riedidlo R-C 6000 3,4l
Riedidlo sa používa na riedenie syntetických náterových látok zasychajúcich na vzduchu, určených na nanášanie striekaním. Je to zmes aromatických a alifatických uhľovodíkov.
 

9,80 €

DOMESTOS WCB. POWER5 55g LimeCedar
Domestos POWER 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. Bohatá pena, prevencia pred vodným kameňom, dlhotrvajúca sviežosť, lesk, hygiena. Hmotnosť 55g.
 

1,12 €

Stierka STEMAL 15kg
hladká stierková omietka, vnútorná, extra biela, 15kg
 

9,50 €

Silikón sanitar. transparent 310ml SIGA PRO
SIGA PRO sanitárny silikón, v tube, 310ml, transparentný
Lignolak leskly 0,7l
Lignolak - profesionálny vodou riediteľný akryl-uretánový lak pre najnáročnejšie použitie s vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči záťaži a oteru. Lignolak je ekologický lak,...
 

13,09 €

Lepidlo epox.-rychl.tvrd 24ml striekačka
Je dvojzložkové epox. lepidlo odporúčané na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Má vyplňovacie schopnosti.
 

6,97 €

Lepidlo epox. standard striekačka 24ml
Je dvojzložkové epox. lepidlo odporúčané na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Spája prakticky všetky druhy materiálov s výnimkou polyetylénu, polypropylénu, teflónu a silikónu.
 

6,60 €

Lepidlo na tvrdé plasty 30ML
Zváracie lepidlo vhodné pre vytváranie definitívnych spojov u tvrdých plastov. Je rýchle, transparentné a odolné voči vode. Vďaka svojim tixotropným vlastnostiam má vyplňujúce schopnosti. Nemožno použiť na polyetylén, polypropylén a teflón.
 

3,55 €