KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Blog

Tipy, triky, návody a dobré rady pre domácnosť, dieľňu i záhradu. To všetko nájdete na našom blogu. Čítajte, diskutujte a dajte nám vedieť, ktoré články sa vám páčia.

Darček pre mužaKinekus
Darček pre muža
Všeobecne
Aký darček vybrať pre muža na Vianoce? Čím ho naozaj potešiť? To je otázka, ktorú si kladú mnohé ženy, manželky, či priateľky. Okrem štandardných darčekov to môže byť aj niečo, čo muži radi uvítajú v dielni - ak sa teda v dielni zvŕtajú vždy, keď majú aspoň trochu času. A keďže nežnejšie pohlavie sa v dielni vyzná o čosi menej ako muži, dovolili sme si vybrať niekoľko zaujímavých tipov z našej ponuky.
Infražiarič do kúpeľneKinekus
Infražiarič do kúpeľne
Všeobecne
Najmä v prechodnom období pred začiatkom vykurovacej sezóny môže mať zimomravejšia polovica ľudstva problém vydržať v pomerne chladnej kúpeľni. Riešením tohto problému vždy bol elektrický ohrievač do kúpeľne Heller QS 80. Dokáže totiž veľmi rýchlo vykúriť potrebný priestor.
Všetko pre rýchle zahriatieKinekus
Všetko pre rýchle zahriatie
Všeobecne
Ročná doba a predpoveď počasia nútia aj tých najhorkokrvnejších zamyslieť sa, ako dostať do tela niečo, čo zahreje. A mi máme niekoľko noviniek v sortimente, ktoré pomôžu.
Rozšírený sortiment dekoráciíKinekus
Rozšírený sortiment dekorácií
Všeobecne
Adventné obdobie je už doslova za dverami a Vianoce sú už tiež v dohľade. Okrem iného to znamená, že domácnosti sa zvyknú vyzdobiť. Preto rozširujeme sortiment dekorácií.
Gola nástavceKinekus
Gola nástavce
Všeobecne
Gola nástavce sú v istom zmysle spotrebný materiál, nad ktorým sa nikto príliš nepozastavuje. A preto často ani nevidí rozdiely - aj keď sú zjavné.
Oprava šamotuKinekus
Oprava šamotu
S príchodom prvých chladnejších dní sa objavuje potreba vykurovania interiérov. Ešte pred začiatokom vykurovacej sezóny by sme ale mali stihnúť skontrolovať vykurovacie telesá a v prípade potreby opraviť ich šamotovú výmurovku.
Starlyf Fast Sew - najmenší šijací strojKinekus
Starlyf Fast Sew - najmenší šijací stroj
Všeobecne
Najmenší funkčný šijací stroj na svete ste už v reklame isto videli. Oplatí sa všaj? Váži asi toľko, čo tretinkové pivo a naozaj funguje.
Hadica na vodu SILVER PremiumKinekus
Hadica na vodu SILVER Premium
Všeobecne
Polievanie záhrady vie byť pekne otravné. Najmä, keď treba často vodu čerpať či prácne dovážať na záhradu. Ale i polievanie záhrady je zvyčajne spojené aj s pozitívnymi pocitmi. V prvom rade s istým pocitom zadosťučinenia, pretože vidíme, ako sa vďaka našej starostlivosti a napriek nepriaznivej klíme rastlinkám darí a či už okrasná alebo úžitková záhrada prospieva a robí nám radosť. Čo však vie veľmi často pokaziť náladu, je krútiaca sa a zalamujúca sa hadica.
Dvojkotúčová protibežná pílaKinekus
Dvojkotúčová protibežná píla
Všeobecne
Jedným z najväčších problémov bežných “flexiek” je spätný vrh. Áno, presne ten efekt, ktorý dokáže pri nesprávnom používaní spôsobiť veľmi nepríjemné zranenia. Riešenie tohto nepríjemného problému je geniálne jednoduché.
Bodkované hrnčeky v nových farbáchKinekus
Bodkované hrnčeky v nových farbách
Všeobecne
Hrnčeky, ktorých hlavným ozdobným motívom je bodka, nie sú v ponuke spoločnosti Kinekus žiadnou novinkou.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na rez jabloní
6698 zobrazení
Ako na stavbu plota?
5697 zobrazení
Kvasená kapusta
4771 zobrazení