Práve teraz ZĽAVA 10% úplne na všetko s kódom JAR10. Platí pre objednávky online - kuriér, Packeta. Neplatí pre osobný odber.

0
0

Záhradný nábytok Natália

Všeobecne

Jedná sa o skutočne jedinečný a veľký set nábytku. A zároveň úžasne jednoduchý. Jedoduchý v zmysle totálnej univerzálnosti. Rohové sety nábytku totiž musíte umiestniť do rohu. A vždy len do rohu, ktorý je “ten správny” do ktorého set rozmerovo “zapasuje”.

Set Natália je však jednoduchý. Znamená to, že v sete nájdete šesť kresiel a ku každému kreslu aj šesť centimetrov hrubú podušku. Už samotný polyratan, ktorým sú kreslá vypletené je pohodlný, ale podušky pridávajú pohodliu ten definitívny moment.

Siedmym dielom setu je priam obrovský hliníkový stôl s rozmermi 200x105x74 centimetrov, stojaci na masívnych nohách v tvare písmena X. Stabilita sa nedá vyjadriť nijako presvedčivejšie.