Väčšina predajní OTVORENÁ. Aktuálne otváracie hodiny v kontaktochE-SHOP V PLNEJ PREVÁDZKE. OBJEDNÁVKY PRIJATÉ PO 7.4.2020 BUDÚ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV VYBAVENÉ PO VEĽKEJ NOCI. Objednajte si tovar a doručíme ho až k vám domov. Alebo si vyzdvihnite tovar v našich predajniach BA-Petržalka, BA-Vajnoria, Trenčín, Nitra, Prievidza, Púchov, Žilina, Martin, Ružomberok, Košice, Poprad, Prešov.
Hygienické rúška opäť SKLADOM - DOPRAVA ZADARMO

KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Novinky v ponuke
Kinekus
2
0

Lievik na džem

Všeobecne

Sezóna spracovania drobného ovocia je plne rozbehnutá a každá gazdiná  v letnej kuchyni prispieva k zvýšeniu globálneho otepľovania planéty svojimi hrncami so zaváraninami a džemami.

A aby sme znížili tento každoročný príspevok k zohrievaniu planéty na nevyhnutné minimum, rozhodli sme sa ponúknuť našim zákazníkom zlepšovák.

Neuvarí síce rýchlejšie, ale podstatne rýchlejšie bude nalievanie výsledného produktu do pohárov.

 

Každá gazdinka pozná situáciu, keď sa snaží dostať zaváraniny do pohára čo najrýchlejšie. Ale klasický lievik nie je veľmi nápomocný, pretože je úzky. A nalievanie bez lievika zasa musí byť opatrné a tým pádom pomalé. Alebo rýchle a neporiadne.

Dva špeciálne široké lieviky majú spodný otvor široký 24 resp 50 milimetrov. Dokážu teda “spracovať” aj menej tekuté džemy a zaváraniny.

Sú vyrobené z plastu a dodávajú sa v rôznych farbách. Veselé zaváranie!

Diskusia
Pridávať príspevky môže len zaregistrovaný zákazník. PRIHLÁSENIE  /  REGISTRÁCIA

V diskusií nie sú žiadne príspevky.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na rez jabloní12052 zobrazení
Ako liahnuť kuriatka v liahni
10859 zobrazení
Ako na stavbu plota?
6327 zobrazení
Kvasená kapusta
5382 zobrazení