Väčšina predajní OTVORENÁ. Aktuálne otváracie hodiny v kontaktochE-SHOP V PLNEJ PREVÁDZKE. OBJEDNÁVKY PRIJATÉ PO 7.4.2020 BUDÚ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV VYBAVENÉ PO VEĽKEJ NOCI. Objednajte si tovar a doručíme ho až k vám domov. Alebo si vyzdvihnite tovar v našich predajniach BA-Petržalka, BA-Vajnoria, Trenčín, Nitra, Prievidza, Púchov, Žilina, Martin, Ružomberok, Košice, Poprad, Prešov.
Hygienické rúška opäť SKLADOM - DOPRAVA ZADARMO

KINEKUS.SK to je náradie, záhrada, domácnosť a vykurovanie

Novinky v ponuke
Kinekus
2
0

Detské pracovné rukavice

Všeobecne

Deti radi pomáhajú rodičom, ak sú správne motivované. Čo však odrádza rodičov a aj deti od zapojenia sa do niektorých špinavších prác v dielni či na záhrade, drobný nedostatok - rukavice vhodné pre deti - resp. ich absencia.

A použitie rôznych zimných rukavíc na práce v lete tiež nie je to pravé. Rukavice budú veľmi rýchlo zničené a o nejakom pohodlí pri práci si môžeme nechať zdať. Čo zasa vedie k práci bez rukavíc a tá zasa priamo k možnému zraneniu…

A to si nikto neželá.

Preto spoločnosť Kinekus ponúka zákazníkom viacero typov detských rukavíc.

Najnovšie do ponuky zaradila detské farebné rukavice, vyrobené z bavlnenej tkaniny. Sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach vo veľkosti S.

Okrem tejto novinky môžu rodičia pre dvoje deti zaobstarať aj ďalšie typy rukavíc. Napríklad rukavice Froggy, vhodné pre 5 ročné deti, rukavice Kids Blue a Kids Pink, vhodné pre deti od 5 do 8 rokov, alebo rukavice Loolipop, vhodné pre 4-5 ročné deti.

Diskusia
Pridávať príspevky môže len zaregistrovaný zákazník. PRIHLÁSENIE  /  REGISTRÁCIA

V diskusií nie sú žiadne príspevky.
VYBERTE SI TÉMU
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY
Ako na rez jabloní12052 zobrazení
Ako liahnuť kuriatka v liahni
10858 zobrazení
Ako na stavbu plota?
6327 zobrazení
Kvasená kapusta
5382 zobrazení